Filter

Značka

Veľkosť

Farba

Šírka kopyta

Materiál

Značka

Veľkosť

Farba

Šírka kopyta

Materiál

Pánska zimná obuv

Pánske zateplené zimné topánky na šnurovanie, aj na zips. Pánska zimná obuv z kvalitnej kože vás ochráni pred vlhkom a chladným počasím.

89,90 €
62,93
Kúpiť
79,90 €
55,93
Kúpiť
79,90 €
55,93
Kúpiť
89,90 €
62,93
Kúpiť
84,90 €
59,43
Kúpiť
79,90 €
55,93
Kúpiť
69,90 €
48,93
Kúpiť
89,90 €
62,93
Kúpiť
69,90 €
48,93
Kúpiť
84,90 €
59,43
Kúpiť
89,90 €
62,93
Kúpiť
99,90 €
69,93
Kúpiť
79,90 €
55,93
Kúpiť
84,90 €
59,43
Kúpiť
89,90 €
62,93
Kúpiť

Pánska zimná obuv a čižmy je perfektným spoločníkom do nepriaznivého a chladného počasia, pretože pohodlná podrážka z gumy a vysoko kvalitného horného materiálu dávaja nohám stabilné držanie a zaručuje maximálny komfort pre váš každodenný život.


Aj v chladnejšom počasí, zostávajte v teple a pohodlí v pánskych zimných topánkach. Pánska zimná obuv je navrhnutá tak, aby dopĺňala obľúbené oblečenie a pritom spĺňala vysoké nároky na kvalitu a prevedenie. Pánske zimné topánky sú sezónne nevyhnutné pre dobývanie chladu vo veľkom štýle.

Pánske zimné čižmy Rieker sú pevné, odolné a štýlové. Všetka zimná obuv v našej ponuke, bola navrhnutá v súlade s najnovšími módnymi trendmi, aby ste sa uistili, že dostanete trendovú zimnú obuv, ktorú môžete nosiť pri formálnych a neformálnych udalostiach. Pánske čižmy Rieker sú vyrobené z prvotriednych materiálov, naše pánske topánky sú dostatočne pevné, aby vydržali po nosení bez straty funkcií alebo pohodlia.

Pánska zimná obuv Rieker

Pánska zimná obuv Rieker sa stane vaším najlepším spoločníkom za nepriaznivého počasia: pánske zimné čižmy sú pohodlné, praktické a vyzerajú skvele. Či so šnurovaním alebo bez, športové alebo elegantné, v nich urobíte vždy dobrý dojem.

Nezáleží či uprednostňujete klasické pánske zimné topánky so šnurovaním vyrobené z najkvalitnejšej kože alebo moderné zimné čižmy - sortiment pánskej zimnej obuvi značky Rieker vám zaručene sadne. Pánske zimné topánky značky Rieker sú niečo pre pravých mužov. Budete ohromení jedinečnou kvalitou materiálov a spracovania. Pánske zimné topánky Rieker sú navrhnuté tak, aby mali dlhú životnosť a zaručovali absolútne pohodlie pri nosení. 

Pánska zimná obuv Rieker Antistress

Ľahšia, pružnejšia, viac priestoru, viac tlmenia nárazov. To je pánska zimná obuv Rieker, ktorá je nielen módna, ale je aj zároveň zdravím pre vaše nohy!

Pánske čižmy na outdoorové dobrodružstvá

Teplé pánske čižmy v zime samozrejme musíte mať! Väčšinou sa dajú šnurovať, ale niektoré varianty majú aj praktický zips na super rýchle zapnutie a vyzutie. Všetky outdoorové pánske čižmy majú jedno spoločné: Poskytujú komfort a teplo, všetko čo na chladnú zimu nesmie chýbať!

Pánska zimná členková obuv 

Členková zimná obuv pánska zaručuje optimálny komfort nosenia a dlhú životnosť. To v neposlednom rade kvôli kvalitným materiálom. Pánska zimná obuv je vyrobená väčšinou z prvotriednej kože, ktorá má silné vlastnosti a stále zostáva pružná. To je to, čo z nich robí perfektné členkové čižmy do každého počasia.

Pánska zimná obuv vo výpredaji

Potrebujete niečo štýlové, ale dostatočne formálne, aby ste si ich mohli vziať do práce? Členkové čižmy - zimná obuv pánska Rieker by mohla byť perfektnou voľbou. Vyvýšená členková obuv je ideálna na zabránenie vnikaniu vody, navyše zimná obuv bude vyzerať skvele k obleku alebo elegantnému outfitu. Rozhodnite sa pre dizajn Rieker, ktor sa bez problémov hodí k akémukoľvek oblečeniu, teraz za výpredajové ceny.