Filter

Značka

Veľkosť

Farba

Materiál

Značka

Veľkosť

Farba

Materiál

Kabelky a galantéria

Kabelky Rieker sú nápadité, plné vkusných detailov.
Doprajte si kvalitu a nájdite si tu svoju online, v našom e-shope.

Kvalitné dámske kabelky Rieker teraz vo výpredaji za úžasné ceny!

Kabelky Rieker - kvalita ktorá ma štýl

Kabelky nie sú len na praktické ukladanie peňaženky a kľúčov. Rieker kabelky sú módny doplnok, ktorý zvýrazňuje každý vzhľad. Na výrobu kabeliek Rieker sa používajú iba kvalitné materiály, ktoré odolávajú vonkajším vplyvom, ktorým je kabelka vystavená. Vyberať môžete rôzne módne dámske kabelky s dizajnovými akcentmi. Kamene, retiazky alebo zipsy sú umiestnené dekoratívne a každý tvar nájdete vo veľkom aj malom prevedení. Je ťažké vybrať si len jednu z ponuky kabeliek Rieker.

Kabelky Rieker a ruksaky

Či už dámsky ruksak alebo klasická kabelka – s kabelkami Rieker jednoducho dodáte minimalistickému vzhľadu štýlový nádych. Optické prvky, ako napríklad grafické logo, sú skutočne elegantné a poskytujú elegantný vzhľad. V sviežich farbách ako slnečná žltá alebo chladivá ľadová modrá oživia váš outfit. A vďaka peknej vzorovanej podšívke je dokonca aj siahanie do tašky skutočným potešením!

Rieker kabelky vám ukážu, ktoré štýly sú vo svete kabeliek obzvlášť obľúbené. Pre veľa úložného priestoru: Nenechajte sa nákupom prekvapiť, Rieker kabelky Shopper sú mimoriadne praktické, vďaka svojmu objemu v nich uložíte množstvo nákupného materiálu, no napriek tomu zostanú poruke a vyzerajú jednoducho skvele.

Máte radi voľné ruky, keď ste vonku? Potom sú ideálnou voľbou Rieker kabelky cez rameno s dlhým popruhom! Môžete ich nosiť ležérne cez rameno alebo prekrížené.

Oblečenie a obuv dotvárajú módne kabelky Rieker. Preto je výber v online obchode Rieker veľmi pestrý. Okrem klasických prevedení kabeliek v čiernej alebo béžovej farbe máte na výber aj tie, ktoré sú špeciálne prispôsobené pre určité topánky z nášho obchodu.