Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

 Filter

Značka

Veľkosť

Farba

Šírka kopyta

Materiál

Značka

Veľkosť

Farba

Šírka kopyta

Materiál

Dámske šľapky Rieker

Pevné a poddajné materiály, tvarovaná podošva, množstvo pútavých detailov.
Šľapky na platforme, aj nízke šľapky do horúcich letných dní.


 
59,90
Kúpiť
49,90 €
34,93
Kúpiť
49,90 €
34,93
Kúpiť
49,90 €
34,93
Kúpiť

Objednajte si dámske šľapky Rieker online

Oslobodenie päty - v dámskych šľapkách Rieker kráčate svieži a šťastní cez horúce letné dni. Vyberte si svoje obľúbené a objednajte si dámske šľapky Rieker online priamo k vám domov.

Dámske šľapky Rieker - všestranné a pohodlné

Dámske šľapky sú neuveriteľne všestranné a pohodlné. Našuchovacie prevedenie a odľahčené tkaniny, z ktorých sú dámske šľapky Rieker vyrobené, robia tento typ obuvi veľmi populárnym. Dámske šľapky Rieker sú vynikajúca voľba na voľný čas, pričom im rozsah odvážnych farieb a atraktívnych vzorov dodáva nádych elegantného štýlu, ktorý vám pomôže zdokonaliť váš odev.

Komfortné šľapky Rieker

Pohodlné dámske šľapky RIeker z novej kolekcie sú ideálne na prechádzky! Stačí do nich vkĺznuť a užívať si každý krok. Naša slip-on kolekcia je tvarovaná ideálne k vašim nohám s krásnymi sponami a korálkovými akcentmi.

Vzdušné osvieženie pre vaše nohy: Dámske šľapky Rieker

Ultra pohodlné a nastaviteľné! Šľapky s hlbokou stielkou sú vďaka trendovým variantom novými hviezdami na módnom nebi a mimochodom nás nabádajú k väčšej pohode v každodennom živote. V Rieker pristupujeme k sezóne jar-leto vzdušným, ľahkým a úžasne pohodlným spôsobom!

Elegantné žabky Rieker

Sú štýlové, trendy a praktické: žabky Rieker s tvarovanou stielkou! S pohodlnými hlbokými vložkami si ich nieje možné nevšimnúť! Každý outfit s nimi upúta pozornosť a dokonale sa hodia napríklad k vzdušným letným šatám!

Praktické dámske šľapky s dvoma pásmi

Dámske šľapky sú nenahraditeľné! Sú obľúbenejšie ako kedykoľvek predtým a zdobia chodidlá snáď už každej ženy, ktorá sa chce vznášať na pohodlnom trende s hlbokou stielkou a dvoma prackami.