Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Zateplená členková obuv v novej kolekcii

Zateplené dámske kotníčky, nízke čižmy pre dámy a zateplené členkové topánky pre pánov majú svoje veľké zastúpenie aj v najnovšej kolekcii zimnej obuvi Rieker 2017. Vybrali sme pre vás niektoré z nich.

Farebné zateplené kotníčky

Modré kotníčky s pletenou časťou okolo členka. Skvelý materiál pre zateplenie z vnútra a zips z vnútornej strany topánky vás presvedčia, že sú to tie správne topánky do zimy. 

Štýlové nízke čižmy

Dámske čižmy pre elegantné dámy s dušou rebelky. Striedanie materiálu od členku  robí tieto zimné topánky zaujímavým módnym kúskom, doplneným o retiazku v striebornej farbe. 

Zateplené kotníkové topánky na platforme

Kotníčky so zaväzovaním sa obúvajú pomocou bočného zipsu bez potreby šnurovania. Vysoká podrážka a platforma vás spoľahlivo ochránia pred dažďom či snehom, príjemné zateplenie z vnútra zas pred zimou.

Čierne elegantné kotníčky na zimu

Kombinácia materiálov bez zbytočných ozdôb a vysoká podrážka. Kotníčky, ktoré sú dostatočne elegantné, no zároveň sa budú hodiť aj k rifliam. Aj tieto zimné topánky sa obúvajú pomocou bočného zipsu. 

Pánske členkové zimné topánky 

Ani páni neprídu pri novej kolekcii Rieker zkrátka. Obľúbené modely topánok na zimu predstavujú hnedé zateplené členkové topánky. Kvalitné zpracovanie týchto modelov si vás hneď získa.

Hnedé pánske zimné topánky

Pánska kožená členková obuv, ktorá nikdy nevyjde z módy. Topánky sú pevné, no zároveň pružné. Teplá vlnená podšívka a zimná podrážka ich robí vhodnými aj do silných zím.