Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Sandále a šľapky na leto

Horúce letné dni sa nezaobídu bez pohodlnej obuvi. Aj túto sezónu prináša obuv Rieker modely letnej obuvi s vlastnosťami charakteristickými práve pre túto značku. Pohodlné sandále a šľapky pre dámy vyrobené z kože s mäkkou stielkou zaručia maximálny komfort pri bežnom nosení aj na dovolenke.

Letné sandále s kvetovaným vzorom

Typicky letný motív pre topánky na jemnej platforme im dáva nezameniteľný vzhľad. Krásne skombinovaný kvetinový zvršok topánky s jej členitou podrážkou tvorí letnú obuv pre dámy, ktoré majú radi leto. Pohodlná mäkká stielka, ktorá bráni nadmernému poteniu je pre kvalitnú obuv samozrejmosťou.

Elegantné šľapky na leto 

Už na prvý pohľad sa vám zapáčia elegantné dámske šľapky s hrubšou podošvou. Zapáčia sa vám nielen ozdobné červeno biele aplikácie, ale aj mäkká a priedušná stielka. Hodia sa k elegantnému letnému outfitu, aj k rifliam na vychádzku do mesta.

Biele šľapky so striebornou aplikáciou

Populárny klasický štýl, ktorému iskru dodáva strieborné zdobenie. Dámske šľapky je možné prispôsobiť -  s nastavením šírky sú bezpečné a pohodlné po celú dobu nosenia.

Trblietavé šľapky s výraznou ozdobou

Kombináciu komfortu a elegantného vzhľadu prináša Rieker v tomto vyhotovení dámskych šľapiek. Hrubšia podošva je vkusne zdobená, poskytuje príjemnú stabilitu pri každom kroku. Stielka je prispôsobená tak, aby sa noha nepotila a krok bol mäkký a príjemný.