Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Doprava zdarma v obuvi Rieker

Ste pripravení na nákup topánok na jarnú sezónu ?  Potešíme vás, od 20.03. do 26.03.2023 máte k tomu dopravu zdarma a tiež 10% zľavu na našu novú kolekciu topánok. V totálnom výpredaji k tomu nájdete zimné modely a posledné páry so zľavou až -30%.

Toto je ideálna príležitosť zásobiť sa obľúbenými topánkami Rieker. Či už hľadáte pohodlné a štýlové sandále do teplejšieho počasia, alebo športové tenisky, v topánkach Rieker máte istotu, že dostanete všetko.

Nezostaňte však len pri topánkach – v tejto úžasnej ponuke dopravy zdarma je zahrnutý aj náš výber kabeliek. Od praktických crossbody kabeliek až po trendy kabelky, máme perfektnú kabelku, ktorá doplní akýkoľvek outfit.

A s dopravou zdarma na všetky objednávky nie je dôvod nedopriať si nový pár topánok (alebo dva...alebo tri...). Či už nakupujete pre seba alebo hľadáte perfektný darček, táto ponuka dopravy zdarma je ideálnou príležitosťou, ako ušetriť na všetkých vašich obľúbených štýloch topánok a kabeliek.

Nepremeškajte túto úžasnú príležitosť získať skvelé topánky a kabelky s doručením zdarma, len počas tejto časovo obmedzenej akcie.